סדנאות למנהלים – תקשורת מעצבת מציאות

תקשורת אפקטיבית היא קומת הבסיס של כל עסק מצליח, אבל מעליה יש קומה נוספת, תקשורת מודעת. בסדנת "תקשורת יוצרת מציאות" תלמדו מדוע משפט תמים בתחילת השיחה יגרום לבן השיח שלכם להסכים איתכם, איך להפוך מצגת פשוטה לסיפור שלם ומשכנע וכיצד להשתמש בתובנות פסיכולוגיות פשוטות ולהשיג את מטרותיכם.

במשפט אחד, תלמדו להשתמש בתקשורת כדי ליצור מציאות ולשלוט בה.

תקשורת נכונה ומדויקת, מודעת ומכוונת מטרה, רלוונטית בכל אשר תפנו – ממצגת עסקית משכנעת, דרך התכתבות המנמיכה להבות ועד למסרון המדרבן אנשים לפעולה.

בסדנה בת שלושה מפגשים נלמד על הממד הקוגניטיבי של התקשורת, על אומנות הסיפור ועל תפקיד הנמען כגיבור בעלילה שאתם יוצרים עבורו.

מפגש ראשון – הממד הקוגניטיבי

חלק ניכר מתפיסת העולם שלנו נוצר מעבר להכרה המודעת שלנו. במפגש הפתיחה נלמד כיצד אפשר להשפיע על בני שיחנו בטכניקות עדינות ופשוטות.

מפגש שני – אומנות הסיפור

הדרך הטובה והוותיקה ביותר לשכנוע היא סיפור. רצפים שונים מקנים לסיפור משמעות שונה. מי ששולט ברצף ובדרך שבה העובדות מוגשות, יוצר את הסיפור ושולט בהשלכותיו. במפגש השני נלמד כיצד ליצור סיפור שלא רק מעביר מסר, אלא גם מעצב מציאות.

מפגש שלישי – הגיבור בעלילה

בן השיח שלנו הוא גיבור הסיפור שאנו יוצרים עבורו. במפגש המסכם ניכנס לנעליו של הנמען ונלמד כיצד להתאים את הסיפור והמסר שלנו לצרכיו.

הסדנה פותחה ומועברת יחד עם יאיר שפירא, מומחה לתקשורת מעצבת תודעה, יזם ויועץ בתחום הסטוריטלינג המטורגט במדיה הדיגיטלית (או במילים פשוטות יותר, איך מתאימים לכל משתמש ברשת סיפור המיוחד לו). יאיר הוא שותף מייסד בחברת "בלינק אפ", ובעל עשרים שנות ניסיון כאיש תקשורת בעיתונות הכתובה, המשודרת והדיגיטלית.

לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לאימייל mottyf@gmail.com או ליצור קשר דרך הטופס שלמטה.

צור קשר

מוטי פוגל - סדנאות כתיבה עסקית

נייד 052-668-2346

דוא״ל  mottyf@gmail.com

נגישות