שירותי עריכה

מהי עריכה? עריכה אינה רק תיקון טקסט והתאמתו לקונבנציות. עריכה טובה היא דיאלוג בין כותב ועורך, שבמסגרתו העורך מסייע לכותב לבטא בצורה המדויקת והברורה ביותר את כוונתו.

אם הגעתם הנה, אתם כבר יודעים שקוראים לי מוטי פוגל ושאני מבקר ספרות ומנחה סדנאות קריאה וכתיבה. אני אוהב מלים ומתפרנס ממלים. אני עוסק, בין היתר, בעריכה של טקסטים ספרותיים ואקדמיים, ואת ביקורות הספרות שלי תוכלו לקרוא כאן באתר.

יש לי ניסיון רב בכתיבה ובעריכה, ויש לי ניסיון הרבה יותר ממושך בקריאה. זוהי מהותה של העריכה – קריאה קשובה ומעמיקה שמבחינה בין עיקר לטפל ומזהה את קולו של הכותב בתוך הטקסט.

זה מה שאני עושה כעורך, קודם כל אני קורא ומקשיב, ולא משנה אם מדובר ביצירה ספרותית או מאמר אקדמי, ספר פרוזה או ספר עיון. תשומת לב מרבית למכלול ולפרטים שמרכיבים אותו היא המעשה הראשון והחשוב ביותר.

כעורך, אני עובד עם הוצאות ספרים ובאופן פרטי. בין הספרים שערכתי, "רצח בבית האדום" מאת אלון חילו, "על אהבה אני רוצה להגיד" מאת גילית חומסקי, "בכייה לדורות" מאת אורנה דונת, "המשפחה הריקה" מאת קולם טובין (עריכת תרגום), "עכשיו יותר ברגש" מאת רן בן-נון, "על גופתי המתה" מאת מירב הלפרין, "כמה מוכר כמה זר" מאת יפעת ארליך ועוד.

אם גם הספר שלכם זקוק לעורך, ואם החלטתם לבחור בי, אתם מוזמנים לפנות אלי לאימייל mottyf@gmail.com או ליצור קשר דרך הטופס המצורף מטה.

צור קשר

מוטי פוגל - סדנאות כתיבה עסקית

נייד 052-668-2346

דוא״ל  mottyf@gmail.com

נגישות