שירותי עריכה

אם הגעתם הנה, אתם כנראה כבר יודעים איזו תועלת יש בטקסטים ערוכים ומוגהים כראוי. עכשיו אתם מחפשים את האדם הנכון עבור העבודה הזו, ותוהים האם אני הוא האיש.

אז קוראים לי מוטי פוגל ואני מבקר ספרות ומנחה סדנאות קריאה וכתיבה. אני אוהב מלים ומתפרנס ממלים מאז 2005. בין היתר אני עוסק בעריכה של טקסטים ספרותיים ואקדמיים. כאן תוכלו לקרוא עלי עוד, ואת ביקורות הספרות שלי תוכלו לקרוא כאן באתר.

עריכה אינה רק תיקון טקסט והתאמתו לקונבנציות. עריכה טובה היא דיאלוג בין כותב ועורך, שבמסגרתו העורך מסייע לכותב לבטא בצורה המדויקת והברורה ביותר את כוונתו.

יש לי ניסיון רב בכתיבה ובעריכה, אבל יש לי נסיון הרבה יותר ממושך בקריאה. זוהי מהותה של העריכה – קריאה קשובה ומעמיקה שמבחינה בין עיקר לטפל ומזהה את קולו של הכותב בתוך הטקסט.

זה מה שאני עושה כעורך, קודם כל אני קורא ומקשיב, ולא משנה אם מדובר ביצירה ספרותית או מאמר אקדמי, ספר פרוזה או ספר עיון. תשומת לב מירבית למכלול ולפרטים שמרכיבים אותו היא המעשה הראשון והחשוב ביותר.

אני מניח שאתם יודעים מה כוחו של עורך טוב. אם הטקסט שלכם זקוק לעורך, ואם החלטתם לבחור בי, אתם מוזמנים לפנות אלי לאימייל mottyf@gmail.com או ליצור קשר כאן.

השאר תגובה